Dla kogo?
Pracuję indywidualnie z dorosłymi, dziećmi oraz całymi rodzinami. Zapraszam osoby, które chcą spojrzeć głębiej na swoje zdrowie i nie szukają jedynie wyciszenia objawu, ale chcą lepiej zrozumieć możliwe przyczyny tego, co dzieje się w ich życiu i organizmie.
Podczas konsultacji patrzę na człowieka całościowo — nie tylko przez pryzmat objawów, ale również emocji, historii życia, relacji i codziennego funkcjonowania.
- nawracających infekcji
- problemów skórnych
- przewlekłego zmęczenia i spadku energii
- trudności emocjonalnych, lęku i obniżonego nastroju
- problemów ze snem
- przewlekłego stresu i napięcia
- problemów hormonalnych
- dolegliwości układu pokarmowego
- nawracających lub przewlekłych objawów
- trudności, których przyczyny trudno jednoznacznie określić
Pracuję również z dziećmi i rodzinami.
Z mojego doświadczenia bardzo często sytuacja dziecka jest związana z tym, co dzieje się w całym systemie rodzinnym. Dlatego podczas pracy z dzieckiem ważne jest dla mnie spojrzenie szerzej — na emocje, relacje i funkcjonowanie całej rodziny.
- czują, że utknęły w powtarzających się schematach
- przechodzą trudny okres lub kryzys życiowy
- chcą lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje
- czują potrzebę zajrzenia głębiej i odnalezienia źródła swoich trudności
„Nie chodzi jedynie o wyciszenie tego, co widoczne na powierzchni. Chodzi o odnalezienie przyczyny, zrozumienie jej i zaopiekowanie się tym, co wymaga uwagi — to właśnie tutaj bardzo często rozpoczyna się proces głębszej zmiany.”